Від 15 000 грн. м.п. дерев'яної кухні
Замовити меблі KOLSS
Ми вам зателефонуємо щоб обговорити деталі
Як вас звати?
Номер для контакту
Коментар, за бажанням
Замовити меблі KOLSS
Ми вам зателефонуємо щоб обговорити деталі
Як вас звати?
Номер для контакту
Коментар, за бажанням
Також, ви можете надіслати ваші данні для прорахунку на мейл — info@kolss.in.ua

Контакти

(067) 537-77-20
(067) 505-49-47

info@kolss.in.ua
Головний Салон
вул. Т. Яблонської, 20
Київ, Україна
Всі салони

Графік робочого часу:
Понеділок -Субота: 10:00 - 18:00
Неділя: Вихідний

Kolss – компанія, яка незалежна від постачальників готових фасадів

Розпочалося все після Незалежності України. Ми, як споживачі, відчували потребу в продуктах легкої промисловості. Вітчизняний виробник не міг запропонувати нам буквально нічого путнього для благоустрою оселі.
Ми шукали, подорожували Європою, вивчали ринок, розробляли дизайн. І нарешті в 1995 році на світ з'явилася компанія з виробництва дерев'яних виробів «Меблі Дизайн». Це була любов, якої до нині не було на території України. Відтоді ми почали поширювати головну ідею: «У нас є український продукт, який не поступається європейським».

І ми голосно заявили про себе, як про компанію, яка виготовляє якісні меблі з урахуванням новітніх технологій, на верстатах європейськогопоходження і за доступними цінами для споживача. Перші клієнти, перші замовлення, перші готові кухні, перші щасливі користувачі, перші слова подяки – все було для нас вперше.

Ми, як діти раділи успіху. Фабрики працювали, розроблялися маркетингові стратегії, відкривалися нові салони, приходили ви, а за вами ваші друзі та знайомі. Саме тоді ми зрозуміли, що йдемо вірним шляхом. Репутація випереджала нашу рекламу. В ході подій ми зареєстрували торгівельну марку і здійснили ребрендинг – так на світ з'явилася ТМ «Kolss».

Минуло 10 років, а ви все так же користувалися нашою продукцією. Якість – саме це слово стало асоціюватися з «Kolss». Якщо після такого успіху, багато хто здає оберти, то нас це тільки спонукало рухатися вперед і створювати нові продукти: двері, шафи, тумби. Ми вдосконалювали дизайн кухонь, йшли у ногу з часом, терпіли невдачі кризи і, мов фенікс, відроджували сформовані традиції.

Сьогодні компанія «Kolss» не відголосок минулого, а лідер думок у сфері виробництва кухонь та інших меблів. Саме зараз початок нового етапу нашої історії. Ми усвідомили всі переваги мережі інтернет та вийшли на новий рівень комунікацій з клієнтом. Соціальні мережі спростили і нам, і вам життя.

А сайт компанії «Kolss» є функціональним і зручними для користувачів. Ми прагнемо створювати комфорт там, де є наш продукт.
Kolss – українська компанія, що займається виготовленням виробів з дерева. Більше 20 років ми створюємо меблі з фасадами з масиву дерева, а також інших сучасних, екологічно чистих і безпечних матеріалів. Усі меблі Kolss мають гігієнічний сертифікат якості Міністерства охорони здоров'я України. У Kolss ми віримо, дерево – це не тільки легені Землі, але і вашого дому. Тому завдяки правильній обробці матеріалів, ми намагаємося зберегти всю корисність дерева і принести цю користь у ваш будинок. Також головною перевагою Kolss є те, що крім турботи про наших клієнтів, ми піклуємося і про те, щоб ви відчули себе ідейним натхненником і творцем затишку у вашій оселі. З нами ви витратите мінімум часу і отримаєте максимум позитивних результатів. Ви станете автором виробів для вашого будинку – подібно багатьом відомим особистостям (майже всі меблі в їхньому маєтку були створені на замовлення). Ми з упевненістю можемо сказати, що це буде дещо унікальне і особливе. Так давайте творити разом!
У ваших меблів буде 2 роки гарантії, а це означає, що в разі необхідності, ми надамо вам безкоштовні послуги щодо усунення недоліків. Після закінчення терміну гарантії, всі наступні роки, ми готові запропонувати вам післягарантійне обслуговування. Але, швидше за все, ви не скористаєтеся додатковими послугами: ви будете приємно здивовані якістю ваших нових меблів.